• Zwembad+sporthal

  • Nieuwbouw-

  • Wielewaal

  • Nieuwbouw-

  • Bachplein

  • KW-weg

  • Bomela

  • Moskee+speeltuin

  • Virieussingel

  • Bachplein

De Raad on Tour in de Vergt!

Ontmoet de raadsleden in onze wijk! Op donderdag 6 oktober bezoekt de gemeenteraad De Vergt. De raadsleden bezoeken onze wijk in het kader van het Raad on Tour programma. Daarin gaan raadsleden op locatie in gesprek met de inwoners van de kernen in wijken van de gemeente Zaltbommel. Op 6 oktober fietsen de raadsleden door onze wijk. Op de route stoppen zij op enkele plekken waar wijkbewoners de raadsleden bijpraten over activiteiten, die daar plaats- vinden. Als inwoner van De Vergt bent u van harte welkom om daarbij aan te sluiten.

Het programma voor donderdag 6 oktober ziet er als volgt uit:
18.30 uur Eerste stop: Beweegtuin aan het Leoninasplantsoen. Toelichting door een lid van de projectgroep Beweegtuin. 
18.50 uur Tweede stop: Julianahofje. Toelichting door één van de initiatiefnemers.
19.10 uur Derde stop: Bachplein. Toelichting door de leden van het Wijkplatform.
19.30 Vierde stop: Jongerenontmoetingsplek. Gisbert Schairtweg – P.M Winkstraat. Toelichting door het jongerenwerk.
20.00 uur Afsluiting. Wijkontmoetingscentrum De Grote Aak, Johan van Oldenbarneveldtstraat 2.

Bij slecht weer gaat het programma niet door. Hou daarom de website van de ge- meenteraad en de Facebookpagina van de wijkraad in de gaten! Meer informatie: Heeft u een vraag op opmerking naar aanleiding van deze uitnodiging, mail dan naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Facebookpagina wijkplatform: www.facebook.com/wijkplatformdeVergt  Website gemeenteraad Zaltbommel: www.gemeenteraadzaltbommel.nl

Afdrukken     E-mail